Szanowni Państwo,
to już kolejna edycja projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Polega on na tym, że dedykowany doradca Internetowych Rewolucji spotyka się z przedsiębiorcami, by wraz z nimi przeanalizować konkretne działania w internecie. Na podstawie tej analizy przygotowywany jest plan konkretnych działań, pozwalający przedsiębiorcom skuteczniej eksponować i rozwijać ich biznes w sieci.

Współorganizatorem warsztatów jest Centrum Innowacji Biznesowej. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku… zwiększyliśmy liczbę spotkań w ramach współpracy z projektem Google Internetowe Rewolucje!

Zapraszamy do udziału, wystarczy tylko zgłosić się do jednego z naszych Doradców Biznesu, pracujących w Centrum Innowacji Biznesowej.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wiele przydatnych informacji nie tylko dotyczących szkoleń w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje, ale także wielu innych dedykowanych przedsiębiorcom: https://www.facebook.com/groups/1716637558655785/?ref=group_header

Ponadto, podczas niektórych spotkań z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje będzie można również wziąć udział w sesjach motywacyjnych z multimedalistką olimpijską, florecistką – Sylwią Gruchałą