Z myślą o międzynarodowym rozwoju polskich firm zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu „Zrewolucjonizuj swoją firmę – skorzystaj z dedykowanego wsparcia”, które odbędzie się 30 września br., godz. 10:30 (10:00 – rejestracja) w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Szadkowska 6 c, Zduńska Wola.

Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom dotyczącym eksportu w polskim sektorze MŚP oraz możliwościom dofinansowania. W programie m.in. prezentacja nowej odsłony projektu Google Internetowe rewolucje w eksporcie, oferta projektu Polskie Mosty Technologiczne i trwającego naboru na rynki USA, ZEA i Chiny (od 19 września br.)
i planowanego naboru na nowe rynki oraz przedstawienie narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców oferowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz lokalne instytucje otoczenia biznesu

W ramach spotkania będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Warsztaty Google Internetowe Rewolucje

Podczas warsztatów doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje przedstawi bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy.
Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

– analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych

– lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów

– optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

Do pobrania Agenda. Agenda_ZD_30.09

Rejestracja na wydarzenie: https://elodzkie.pl/wydarzenia/zrewolucjonizuj-swoja-firme-skorzystaj-z-dedykowanego-wsparcia-zdunska-wola