Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji  charytatywnej na rzecz ponad setki dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids.

W 2019 roku odbędzie się już piąta edycja Marriott Everest Run – 24-godzinnego biegu po schodach w centrum Warszawy. Przed biegaczami, jak co roku, stanie wyzwanie: w maksymalnie 24 godziny zdobyć najwyższy szczyt na Ziemi – Mount Everest!
MER 2019 rozpocznie się w sobotę 9 lutego o godz. 9:00, kiedy na trasę ruszą pierwsi zawodnicy. Impreza skończy się w niedzielny poranek, równo po 24 godzinach.

Aby osiągnąć cel  należy wbiec 65 razy  na 42 piętro!
To jedyny 24 godzinny bieg po schodach.

Fundacja Happy Kids ma już swojego zawodnika o Wielkim i Zdrowym  Sercu   – Michała Leksińskiego, który podejmie się tego wyzwania !

Michał biegnie a Darczyńca przekazuje Fundacji Happy Kids 5 PLN za każde przebiegnięte przez niego piętro. Everest jest na wysokości 2730 piętra więc to daje maksymalną kwotę 13.650 PLN na rzecz Fundacji.
Fundacja Happy Kids szuka firm, które chciałby w taki sposób siebie promować a im pomóc.

 Wszelkie formy brandingu zawodnika oraz strategia komunikacji i PR z wykorzystaniem osoby Michała Leksińskiego do uzgodnienia wszczegółach z darczyńcą .

Link do wydarzenia: http://everestrun.pl/

Kontakt do Fundacji: agnieszka.kudla@happykids.org.pl
http://www.happykids.org.pl/