Szkoleniowcy

Szkoleniowcy

BRAINSTORM GROUP to wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Celem naszego działania jest budowanie sukcesu naszych klientów poprzez dostarczanie know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej, całkowitej zmiany wizerunku i oczywiście do poprawy wyników finansowych firmy. Pracujemy z pasją, angażując się w każdy projekt począwszy od dokładnej analizy problemu po wdrażanie autorskich rozwiązań dostosowanych w pełni do specyfiki klienta, kultury organizacyjnej firmy, branży i rynku oraz wizji przedsiębiorstwa.

BRAINSTORM GROUP jest inicjatorem i organizatorem Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing (www.kongreslean.pl), Kongresu HR (www.kongreshr.eu) oraz Kongresu Managera (www.kongresman.pl). Pracownicy naszej firmy wyróżnieni zostali na wielu konkursach i galach biznesowych.

BRAINSTORM GROUP funkcjonuje na rynku małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Do grona jej klientów należą wiodące firmy z poszczególnych branż: PKO Bank Polski, Bank BGŻ, Grupa Rovese, Nestle, Grupa Muszkieterów, KGHM, PKN Orlen, Silgan White Cap, Sanitec Koło, Śnieżka, Kimberly Clark, Deloitte, AON Hewitt, Hewlett Packard, Brembo, Onet, PZU, Grupa ING, Warta, Citi Bank, VB Leasing, Bankowy Fundusz Leasingowy, Allianz, ZUS, Polskapresse, New Age Media, Alstom Konstal, TRW, Jastrzębska Spółka Węglowa, Colgate Palmolive, SouthWestern i wielu innych. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie www.brainstorm.biz.pl .

Ireneusz Wolski

Sebastian Matyniak

Paulina Gocała

wpa_off:

Log In

Create an account