Poznaj naszych doradców biznesu

Doświadczeni i kreatywni doradcy biznesu pomogą Twojej firmie w rozwoju. Razem do sukcesu!

Aby spotkać się z doradcą:

  • wybierz CIB, które obejmuje teren Twojej firmy
  • wybierz doradcę
  • zadzwoń i umów się z doradcą na spotkanie w swojej firmie

Warto wiedzieć:

  • doradcy dojeżdżają do Twojej firmy
  • usługi doradców obejmują tylko województwo łódzkie
  • usługi doradców są w pełni finansowane ze środków unijnych i krajowych

Agnieszka Zaremba

Wieloletni pracownik Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku oraz Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Wykształcenie wyższe – mgr w zakresie Zarządzania instytucjami publicznymi i samorządowymi na Politechnice Częstochowskiej. Tematem pracy była ocena wykorzystania funduszy strukturalnych w powiecie radomszczańskim.

Od 2004r. zajmuję się tematyką Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców z sektora MŚP jak również dla rolników i firm
z obszarów wiejskich. W swojej karierze zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków (dotacji) oraz ich rozliczania.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Radomsku

ul. Kościuszki 6/203, 97-500 Radomsko
tel.: 502 039 183
e-mail: agnieszka.zaremba@lodzkie.pl

Powiaty: radomszczański, pajęczański, opoczyński

Ewa Łapaj

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie uzyskałam wykształcenie magistra rachunkowości. Moje doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami, rozpoczęłam już na ostatnim roku studiów, poprzez założenie własnej działalności, którą prowadzę do dnia dzisiejszego.

Wyspecjalizowałam się w poszukiwaniu i realizacji wniosków dofinansowanych ze środków unijnych, a tym samym, doradzam i piszę kompletne wnioski konkursowe w celu pozyskiwania środków zewnętrznych dla przedsiębiorców, jak i osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Radomsku

ul. Kościuszki 6/203, 97-500 Radomsko
tel.: 533 313 206
e-mail: ewa.lapaj@lodzkie.pl

Powiaty: radomszczański, pajęczański, opoczyński

Błażej Mielczarek

Chcę uratować świat 🙂 Staram się zawsze rozwijać i jestem godny zaufania. Wybieram rozmowę, a nie walkę. Od ponad 10 lat efektywnie słucham przedsiębiorców i naukowców – pracując z nimi na najwyższych obrotach, z pokorą i wytrwałością dążę do osiągnięcia ich celów rozwojowych.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Bełchatowie

ul.Ciepłownicza 5, 97-400 Bełchatów
tel.: 667 777 050
e-mail: blazej.mielczarek@lodzkie.pl

Powiaty: bełchatowski, piotrkowski, łaski

Robert Michalski

Posiada ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 7-letnie doświadczenie we współpracy z firmami oraz uczelniami w ramach pracy w Parku Przemysłowo-Technologicznym. Posiada doświadczenie przy projekach finansowanych z Unii Europejskiej. Praktyk z 7-letnim doświadczeniem w pracy w firmach produkcyjnych. Zawsze stara się zrozumieć problem, aby go rozwiązać i wie, że oprócz białego i czarnego są jeszcze inne kolory w każdej sprawie.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Bełchatowie

ul. Ciepłownicza 5, 97-400 Bełchatów
tel.: 506 085 303
e-mail: robert.michalski@lodzkie.pl

Powiaty: bełchatowski, piotrkowski, łaski

Małgorzata Budnicka

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno – Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Są to m.in. działania na rzecz rozwoju lokalnego, wspierania przedsiębiorczości oraz związane z rynkiem kapitałowym.Jako konsultant Punktu Konsultacyjnego w Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. zajmuję się świadczeniem usług informacyjnych i doradczych dla MŚP.

Zebrane doświadczenie zawodowe chcę wykorzystać w pracy Centrum Innowacji Biznesowej, działającego w ramach struktur Departamentu Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Kutnie

ul.Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno
tel.:781 239 294
e-mail: malgorzata.budnicka@lodzkie.pl

Powiaty: kutnowski, łowicki, skierniewicki, rawski

Izabela Krajewska-Ciska

Ukończyłam studia magisterskie na UMK w Toruniu na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania procesami inwestycyjnymi. Na tej uczelni ukończyłam również Europejskie Studia Specjalne na Wydziale Prawa i Administracji. Dodatkowo zrobiłam podyplomowo Psychologię  Biznesu dla Menedżerów w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Lubię uczyć się nowych rzeczy i podejmować nowe wyzwania. Posiadam ponad 13-letnie doświadczenie zawodowe, w większości w branży telekomunikacyjnej, skąd wyniosłam myślenie procesowe i ciągłe dążenie do usprawniania. Od niespełna roku współpracuję z przedsiębiorcami, uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE. Zawsze staram się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Wartości, które towarzyszą mi na co dzień podczas pracy zawodowej to profesjonalizm i szybkość działania.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Kutnie

ul.Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno
tel.: 607 077 409
e-mail: izabela.ciska@lodzkie.pl

Powiaty: kutnowski, łowicki, skierniewicki, rawski

Karol Owczarek

Jestem wieloletnim pracownikiem administracji państwowej. Obecnie zajmuję stanowisko Dyrektora Centrum Edukacji
i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Sieradzu, gdzie odpowiedzialny jestem za organizowanie i nadzór nad całością działalności instytucji. W okresie 01.2015 – 06.2015 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Sieradzu, byłem konsultantem ds. doradztwa dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą w zakresie pozyskiwania środków finansowych, krajowych – fundusz pracy, funduszy pożyczkowych i UE w ramach projektu „Planowanie działań w MŚP a finansowanie zwrotne”. W okresie 01.2008 – 06.2014 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Sieradzu zajmowałem stanowisko doradcy kluczowego w zakresie możliwości pozyskiwania środków finansowych w ramach POKL, pomocy w sporządzaniu wniosków projektowych, wniosków o płatność, zamykania i rozliczania projektów.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Sieradzu

ul.Pułaskiego 5, 98-200 Sieradz
tel.:791 527 656
e-mail: karol.owczarek@lodzkie.pl

Powiaty: sieradzki, wieruszowski, wieluński

Renata Kurzawska

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, mgr socjologii. Od 2009 roku pracuję w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Sieradzu. Posiadam doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami. Wytrwale i z dużym zaangażowaniem dążę do wyznaczonych celów. Zawsze obiektywnie i ze spokojem analizuję problem i staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Bardzo lubię czytać książki i słuchać muzyki.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Sieradzu

ul.Pułaskiego 5, 98-200 Sieradz
tel.: 504 164 223
e-mail: renata.kurzawska@lodzkie.pl

Powiaty: sieradzki, wieruszowski, wieluński

Agnieszka Kożańska

Człowiek-orkiestra 😉 Absolwentka politologii i administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odpowiadała
za komunikację i promocję gospodarczą regionu łódzkiego oraz jego branż strategicznych. Realizowała się jako content i community manager w branży interaktywnej, asystentka projektów finansowanych z UE, organizatorka eventów oraz
matka trójki dzieci. Pasjonatka niezależnej turystyki górskiej. Dawniej pianistka i wiolonczelistka. Otwarta na idee, koncepty i nowości. Aktywnie słucha, dąży do sedna i ceni konkret.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Łodzi

ul. Narutowicza 34,90-135 Łódź
tel.: 511 772 212
e-mail: agnieszka.kozanska@lodzkie.pl

Powiaty: pabianicki, tomaszowski, miasto Łódź wschodni

Piotr Wiąckiewicz

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, rocznik 2007, ukończył także studia podyplomowe we Wrocławiu i Orleanie (Francja). W latach 2006-2012 pracownik instytucji otoczenia biznesu, gdzie odpowiadał m.in. za pozyskiwanie bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz wsparcie dla sektora MŚP. Od 2009 do 2010 koordynator projektu aktualizacji Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego. Certyfikowany ekspert ds. funduszy europejskich Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Jego specjalnością jest rynek telekomunikacyjny, od 2012 roku pozyskał ponad 200 mln zł dotacji na realizację kilkudziesięciu projektów szerokopasmowych. Ekspert Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, zrzeszającej małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Łodzi

ul.Narutowicza 34,90-135 Łódź
tel.: 518 823 056
e-mail: piotr.wiackiewicz@lodzkie.pl
Powiaty: pabianicki, tomaszowski, miasto Łódź wschodni

Monika Wrońska

Urodziłam się w Łodzi, jestem magistrem Stosunków Międzynarodowych o specjalizacji Handel Zagraniczny. Od wielu lat prowadzę własną firmę, a swoje doświadczenie potrafię doskonale wykorzystać jako doradca CIB. Jestem miłośniczką zwierząt, hoduję psy rasowe i pracuję jako asystent kynologiczny. Mam również zaszczyt być członkiem Prezydium Zarządu Związku Kynologicznego w Polsce oddział Łódź.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Zgierzu

ul. 1-ego Maja 65, 95-100 Zgierz
tel.: 691 954 040
e-mail: monika.wronska@lodzkie.pl

Powiaty: zgierski, brzeziński

Adam Kaczmarek

Ukończył studia magisterskie z zakresu europeistyki na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia licencjackie w zakresie politologii na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako handlowiec w branży tekstylno-odzieżowej, a także prowadząc własną działalność gospodarczą w zakresie usług reklamy i sitodruku. Od lat zaangażowany jest w pracę na rzecz lokalnej społeczności, w latach 2006-2014 pełnił funkcję radnego w Radzie Gminy Zapolice, obecnie oprócz pracy zawodowej, zasiada w Radzie Powiatu Zduńskowolskiego i pełni funkcję nieetatowego członka Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego. Od lat jest zainteresowany rozwojem lokalnym i regionalnym. Tematem jego pracy magisterskiej był wpływ Funduszy Unii Europejskiej na rozwój regionalny woj. łódzkiego. Prywatnie w czasie wolnym realizuje swoje pasje do komponowania muzyki i fotografii.

Kontakt:

Centrum Innowacji Biznesowej
w Zduńskiej Woli

ul. Szadkowska 6 c, 98-220 Zduńska Wola
tel.: 607 435 217
e-mail: adam.kaczmarek@lodzkie.pl

wpa_off:

Log In

Create an account