Aktualności

Centrum Innowacji Biznesowej i SkyHub łączą siły, aby pomóc Ci zrewolucjonizować Twoją firmę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się od doradcy z projektu Google Internetowe Rewolucje jak promować swoją firmę w sieci lub jeśli chcesz posłuchać na żywo naszej multimedalistki olimpijskiej Sylwii Gruchały lub jeśli chcesz dowiedzieć się jak możesz rozwinąć swój biznes lub jeśli chcesz tego wszystkiego to 12 maja przyjdź do SkyHub na Piotrkowską 148/150 na XV piętro. W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizujemy wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Szczegółowy harmonogram wydarzenia prezentuje się następująco:
12:00 – 14:00
Google Internetowe Rewolucje
Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie! Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowych Rewolucji i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju Twojej firmy.
Rejestracja: cib@lodzkie.pl

14:00 – 15:30
Ty też możesz zwyciężać!
Sylwia Gruchała – jedyna w historii polska florecistka, której udało się zdobyć dwa medale olimpijskie, w wykładzie specjalnym opowie o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu.
Rejestracja: cib@lodzkie.pl

16:00 – 16:30
Przyjdź i zobacz prezentację omawiającą narzędzia wsparcia biznesu, które oferuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

16:30 – 20:00
Cashflow
Czy gra planszowa może rozwijać inteligencję finansową? Cashflow inspiruje do działania i uczy praktycznych sposobów zarabiania pieniędzy. Przyjdź, zagraj i wybierz swoją drogę do wolności finansowej.
Rejestracja: skyhub@lodzkie.pl

wpa_off:

Log In

Create an account